Nominujte openMagazin do Křišťálové Lupy 2010

Pondělí, 2. 08. 2010 | Ročník 2010 |

Pátý ročník čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2010 – Cena českého Internetu si klade za cíl najít a ocenit nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2010. Anketu pořádá server o českém Internetu Lupa.cz. Nominujte openMagazin!

Nominujte PDF openMagazinu (nikoliv tento web), a to např. do kategorie Média nebo Dobrej nápad. To samozřejmě necháme na vás, ale budeme rádi, když nás navrhnete. Proč?

Děkujeme za přízeň.

Stáhnout openMagazin

Poslední vydání

komentářů 8 k “Nominujte openMagazin do Křišťálové Lupy 2010”

 1. Tweets that mention openMagazin » Elektronický magazín o svobodném softwaru » Nominujte openMagazin do Křišťálové Lupy 2010 -- Topsy.com komentuje:

  […] This post was mentioned on Twitter by LinuxEXPRES and Vlastimil Ott, Liberix. Liberix said: Nominujte openMagazin do Křišťálové lupy 2010: http://ow.ly/2jMRk Díky za RT […]

 2. Aksavaden komentuje:

  Hlasoval jsem pro openMagazin. Líbí se mi, nápad vydávat, jakoby Linuxové noviny. Jediné co se mi moc nezamlouvá je, že články nejsou aktuální a tak většinu textu jsem už četl.
  Někdy se mi stalo, že jsem cítil potřebu reagovat na nějaký článek (zvyk z netu), ale není to možné. Třeba by nemuselo být špatné pod články uvést odkaz na diskusi tady na webu. Třeba by to mohlo fungovat. Vím, že většinou ty články nějakou diskusi mají (tam kde vyšly), ale třeba by se to téma oživilo a přišlo by se s časovým odstupem k jiným závěrům. Ale je to jen nápad 🙂

 3. admin komentuje:

  Díky za hlas.

  Je třeba opakovat, že jiné než starší články nemáme a že je to samotný princip magazínu. Po pravdě řečeno by měl spíše oslovovat uživatele Windows, linuxáci si ty články přečtou na webech. Tohle se ale zrovna moc nedaří.

  Taky je to otevřený projekt, není to akce jedné firmy, která v první řadě potřebuje vydělat. Když se objeví další subjekt nebo člověk s nápadem, dostane prostor.

  Komentáře – budete se o to starat? 🙂 Už na to nemáme volné lidi ani síly…

 4. Aksavaden komentuje:

  „Komentáře – budete se o to starat? 🙂 Už na to nemáme volné lidi ani síly…“
  Byl to jen nápad 🙂 taky nemám síly 🙂
  „Po pravdě řečeno by měl spíše oslovovat uživatele Windows“
  Musím přiznat, že tohle mě nenapadlo 🙂 Bral jsem to jako takový zpravodaj ze světa Linuxu, ale spíš pro ty co se v Linuxu trochu vyznají. Jestli můžu poradit myslím, že ten kdo příjde poprvé k Linuxu má problém se zprovozněním videa (kodeky) internet (wifi) webkamera. Osloví je to když je budete pořád dokola „bombardovat“ těmito návody. Samozřejmě pokaždé trochu jinak. V tom bych mohl pomoct (pokud bude zájem) jsem pořád začátečník 🙂 Nebo třeba udělat takové malé „tipy a triky“ vyřešené problémy z fóra. V každém čísle třeba dva nebo tři 🙂

 5. PetrV komentuje:

  Takže jsem nominoval openmagazin.cz, aldebaran.cz, ispace-portal.cz, astro.cz a podzemi-cma.cz. Pořadí si nepamatuju, doufám, že není důležité. A že tyto portálay odpovídají zadání.

 6. admin komentuje:

  @aksavaden Osloví je to když je budete pořád dokola „bombardovat“ těmito návody. Samozřejmě pokaždé trochu jinak. V tom bych mohl pomoct (pokud bude zájem) jsem pořád začátečník 🙂

  Pište je pro MandrivaLinux.cz, vyjdou v magazínu; ten nemá žádné autory, materiál se sbírá z několika webů. Díky.

 7. Stáhněte si openMagazin 06/2010 a hlasujte pro něj v Křišťálové Lupě 2010 -- Liberix -- Společnost pro podporu svobodného softwaru -- Liberix, o. p. s. komentuje:

  […] Nominujte openMagazin do Křišťálové Lupy 2010 – soutěže o nejzajímavější internetové projekty. Stáhnout openMagazin 6/2010 […]

 8. Liberix, o.p.s. – newsletter #16, 10. 8. 2010 -- Archiv newsletteru -- Společnost pro podporu svobodného softwaru -- Liberix, o. p. s. komentuje:

  […] http://www.openmagazin.cz/2010/08/openmagazin-062010/ http://www.openmagazin.cz/2010/08/nominujte-openmagazin-do-kristalove-lupy-2010/ […]

Školení open sourceScribus.cz

ISSN 1804-1426 | Liberix, o.p.s. | Kontakty | Design: YGoY | RSS kanál | Jsme součástí WebArchivu