openMagazin 11/2010

Úterý, 25. 01. 2011 | Ročník 2010 |

OpenMagazin má tentokráte přes padesát stránek. Přináší recenze, návody, tipy a triky a také výhled do budoucích verzí programového vybavení vašeho počítačového miláčka.

Ponořte se s námi do recenze čtečky Amazonu Kindle 3 a také o UFO-01. Nevíte o co se jedná? O počítač Ubuntu Free Office 01. Máme pro vás pár tipů a triků pro Dropbox a také se můžete podívat do budoucího vývoje aplikací Mozilla. Znáte GNOME Do – spouštěč pro linuxové distribuce? Seznamte se s ním. V některých firmách používají kancelářský balík OpenOffice.org a jak se jim osvědčil? Řeknou vám to v článcích. V listopadu byla významná událost – LinuxAlt. Pokud jste tam nemohli být, přinesli jsme vám o něm dva články. Do čísla jsme také zařadili exkluzivní rozhovor s Paulem Cormierem, který má na starosti již deset let vývoj a technologie v Red Hatu. Přejeme pěkné počtení.

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Stáhnout ve vyšší technické kvalitě

Stáhnout v nižší technické kvalitě

Stáhnout openMagazin

Poslední vydání

komentáře 3 k “openMagazin 11/2010”

  1. Tweets that mention openMagazin 11/2010 | openMagazin -- Topsy.com komentuje:

    […] This post was mentioned on Twitter by Ubuntu ČR, Radek Dostál, LinuxEXPRES, OpenOffice.cz, Liberix and others. Liberix said: openMagazin 11/2010: OpenMagazin má tentokráte přes padesát stránek. Přináší recenze, návody, tipy a triky a tak… http://bit.ly/i9OTXH […]

  2. Browsery.cz » Vyšel openMagazin 11/2010 komentuje:

    […] listopadové číslo můžete opět stahovat třeba ze zdejšího zrcadla. Tweet […]

  3. Newsletter #27 (26.1.2011): Nový web Liberix.cz, přednáška pro právníky, dění kolem kancelářských balíků » Archiv newsletteru » Společnost pro podporu svobodného softwaru » Liberix, o. p. s. komentuje:

    […] Stáhněte si nový openMagazin: http://www.openmagazin.cz/2011/01/openmagazin-112010/ […]

Školení open sourceScribus.cz

ISSN 1804-1426 | Liberix, o.p.s. | Kontakty | Design: YGoY | RSS kanál | Jsme součástí WebArchivu