Přidejte se i vy

Pokud vás openMagazin zaujal a chtěli byste se přidat, věnujte prosím nejprve pozornost několika základním podmínkám, které je nutno akceptovat:

Pokud jste ochotní vše akceptovat, pak hurá, napište nám, jaké články byste nám chtěli nabídnout. Maximální počet na jeden portál je pět, ale i kdybyste dodávali jen jeden, tak to má cenu.

Jak články připravit?

V první řadě jde o strukturu článků, nikoliv o to, jak vypadají. Při přípravě používáme OpenOffice.org Writer a Scribus – jsou proto důležité styly, které v článku použijete. Můžete také dodat HTML, které bude obsahovat standardní značky a bude očištěno od balastu, jako jsou skripty a styly.

Pro spolupracující redakce je k dispozici místo na ftp serveru, vyžádejte si prosím údaje a neposílejte nám materiály mailem. Uzávěrka pro dodání podkladů je každého desátého v měsíci. Články by měly pocházet z minulého měsíce, není smyslem vydávat váš aktuální materiál.

Články vydáváme s licencí http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/

Jaký typ článků dodávat?

Hlavním mottem je dodávat články, které zaujmou majoritu – co nejvíce čtenářů. Magazín samozřejmě slouží k propagaci partnerských portálů, ale ne výhradně. Jednoznačně klademe důraz na atraktivitu pro většinového čtenáře, smyslem je získat nové uživatele, příznivce, čtenáře. Vybírejte články, které jsou srozumitelné, pozitivní a představují klady svobodného softwaru. Posílejte nám pozvánky na semináře, setkání či konference, kde mohou zájemci mluvit s odborníky a vidět svobodný software na vlastní oči.

Školení open sourceScribus.cz

ISSN 1804-1426 | Liberix, o.p.s. | Kontakty | Design: YGoY | RSS kanál | Jsme součástí WebArchivu