Nominujte openMagazin do Křišťálové Lupy 2010

Pátý ročník čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2010 – Cena českého Internetu si klade za cíl najít a ocenit nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2010. Anketu pořádá server o českém Internetu Lupa.cz. Nominujte openMagazin!

Nominujte PDF openMagazinu (nikoliv tento web), a to např. do kategorie Média nebo Dobrej nápad. To samozřejmě necháme na vás, ale budeme rádi, když nás navrhnete. Proč?

 • Pokud se openMagazin dostane mezi nominované, získá pozornost médií. Tím získá pozornost také téma open source softwaru. A o to nám jde.
 • Na openMagazinu spolupracuje množství webů – nepropagujeme jednu firmu, ale jednu myšlenku: open source.

Děkujeme za přízeň.

8 komentářů u „Nominujte openMagazin do Křišťálové Lupy 2010“

 1. Hlasoval jsem pro openMagazin. Líbí se mi, nápad vydávat, jakoby Linuxové noviny. Jediné co se mi moc nezamlouvá je, že články nejsou aktuální a tak většinu textu jsem už četl.
  Někdy se mi stalo, že jsem cítil potřebu reagovat na nějaký článek (zvyk z netu), ale není to možné. Třeba by nemuselo být špatné pod články uvést odkaz na diskusi tady na webu. Třeba by to mohlo fungovat. Vím, že většinou ty články nějakou diskusi mají (tam kde vyšly), ale třeba by se to téma oživilo a přišlo by se s časovým odstupem k jiným závěrům. Ale je to jen nápad 🙂

 2. Díky za hlas.

  Je třeba opakovat, že jiné než starší články nemáme a že je to samotný princip magazínu. Po pravdě řečeno by měl spíše oslovovat uživatele Windows, linuxáci si ty články přečtou na webech. Tohle se ale zrovna moc nedaří.

  Taky je to otevřený projekt, není to akce jedné firmy, která v první řadě potřebuje vydělat. Když se objeví další subjekt nebo člověk s nápadem, dostane prostor.

  Komentáře – budete se o to starat? 🙂 Už na to nemáme volné lidi ani síly…

 3. „Komentáře – budete se o to starat? 🙂 Už na to nemáme volné lidi ani síly…“
  Byl to jen nápad 🙂 taky nemám síly 🙂
  „Po pravdě řečeno by měl spíše oslovovat uživatele Windows“
  Musím přiznat, že tohle mě nenapadlo 🙂 Bral jsem to jako takový zpravodaj ze světa Linuxu, ale spíš pro ty co se v Linuxu trochu vyznají. Jestli můžu poradit myslím, že ten kdo příjde poprvé k Linuxu má problém se zprovozněním videa (kodeky) internet (wifi) webkamera. Osloví je to když je budete pořád dokola „bombardovat“ těmito návody. Samozřejmě pokaždé trochu jinak. V tom bych mohl pomoct (pokud bude zájem) jsem pořád začátečník 🙂 Nebo třeba udělat takové malé „tipy a triky“ vyřešené problémy z fóra. V každém čísle třeba dva nebo tři 🙂

 4. Takže jsem nominoval openmagazin.cz, aldebaran.cz, ispace-portal.cz, astro.cz a podzemi-cma.cz. Pořadí si nepamatuju, doufám, že není důležité. A že tyto portálay odpovídají zadání.

 5. @aksavaden Osloví je to když je budete pořád dokola „bombardovat“ těmito návody. Samozřejmě pokaždé trochu jinak. V tom bych mohl pomoct (pokud bude zájem) jsem pořád začátečník 🙂

  Pište je pro MandrivaLinux.cz, vyjdou v magazínu; ten nemá žádné autory, materiál se sbírá z několika webů. Díky.

Komentáře nejsou povoleny.