openMagazin 12/2011

Zahrajete si občas nějakou hru? Téma prosincového openMagazinu je o hrách a hraní; vybrali jsme pro vás několik deskových, simulačních a najde se i strategická.

Známé hry např. šachy, mlýn, go, piškvorky, nesmí chybět. Ale některé jsou už méně známé: hex, amazony, arimaa apod. a vy se s nimi můžete seznámit. Proletíte se rádi letadlem? FlightGear vám přání splní a můžete být dokonce pilotem, vybrat si z mnoha různých letajících strojů a zvolit si místo na Zeměkouli, které si budete chtít ze vzduchu prohlédnout. V další hře se stanete petrolejovým princem nebo v jiné akčním hrdinou.

Časopis je ke stažení zdarma a vy ho můžete šířit mezi známé, kopírovat přátelům, posílat známým. OpenMagazin děláme pro vás, připravují ho lidé z Liberixu a díky vaší finanční podpoře může vycházet.

Díky za vaši podporu.

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

OpenOffice.cz

Root.cz

Scribus.cz

Ubuntu.cz

Stáhnout ve formátu PDF

Stáhnout ve formátu ePub

 

10 komentářů u „openMagazin 12/2011“

  1. Nevím jestli si to uvědomujete nebo ne, ale verze Blenderu, která je zmiňovaná v posledním OpenMagazinu je pěkně stará. Ano obsahuje některé nástroje, které v nové verzi ještě nejsou implementovány, ale myslím že už nemá smysl se v tomto starém rozhraní začít pracovat. A ano bohužel je stále v repozítáři Ubuntu. Jinak nová verze pro porovnání zde: http://www.blender.org/download/get-blender/

  2. Uz se to jednou resilo a ani nevim jak to dopadlo, ale co takhle i mobi format pro e-ctecky?

  3. Michal – ve kterém článku?

    Radek – máme tak napjatý rozpočet, že neuvažujeme o zásadních změnách.

  4. Radek – co máš za čtečku? Moje (Pocketbook 602) v pohodě přelouská epub.

Komentáře nejsou povoleny.